Akın Akınözü: Manevi anlamda kötü bir yıl

‘Hercai’ dizisi ile yıldızı parlayan ve son dönemin popüler isimleri arasında yer alan oyuncu Akın Akınözü, yıllar içindeki değişimiyle adından söz ettirdi.

50 KİLO VERDİ

Çocukluk fotoğrafları sosyal medyada gündem olan 31 yaşındaki Akın Akınözü’nün eski hali hayranlarını şaşırttı. O fotoğrafları görenler oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Ünlü oyuncu, daha önce verdiği bir röportajında; “Değişimin gücünü ilk kez 120 kilodan 70 kiloya düştüğümde keşfettim” ifadelerini kullanmıştı.

“BEDENSEL DENEYİM İRADEDEN GEÇİYOR”

Daha önce ‘Aslan Ailem’ ,’Muhteşem Yüzyıl Kösem’ gibi dizilerde de oynayan Akın Akınözü ayrıca bu bedensel deneyimin ‘iradeden’ geçtiğine inandığını da sözlerine eklemişti.

SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Akın Akınözü önceki gece Nişantaşı’nda uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile görüntülendi. Bir kafede oturan sevgililer birlikte kahve içerek bol bol sohbet etti.

“KÖTÜ BİR YIL GEÇİRİYORUM”

Çıkışta muhabirler ile ayaküstü sohbet eden oyuncu “Dizi finali yaklaşıyor, kariyer anlamında güzel ama manevi anlamda kötü bir yıl geçiriyorum. Kahramanmaraş depremi beni derinden yaraladı. Kolay kolay kapanmayacak ve unutulmayacak yaralar açtı çoğu kişiye, dualarım onlarla, elimden geldiğince ben de yardımcı olmaya çalıştım. Ne diyebilirim ki!” diyerek duygularını dile getirdi.

Yakışıklı oyuncu yaz sezonunu dinlenerek ve senaryo okuyorak geçireceğini söyleyip muhabirlere teşekkür ederek evinin yolunu tuttu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir