Altaylı, Cübbeli’ye Odatv’den yanıt verdi: “Benim tipimi beğenmiyormuş. Demek ki tipim iyi olsa düşünecekmiş”

Özge Sönmez

Cübbeli Ahmet ve Fatih Altaylı arasındaki polemikte sular durulmuyor. Altaylı, Cübbeli’nin “Senin de tipinde çok can çekilecek bir tipin mi var da benden zor kurtardın diyorsun” sözlerine yanıtı verdi. Odatv’ye konuşan Altaylı, “Benim tipimi beğenmiyormuş. Ama demek ki, tipim iyi olsa düşünecekmiş” dedi.

“BANA CİNSEL İSTEK DUYMAMASININ NEDENİ ÇEKİCİ OLMAMAMIŞ”

Cübbeli Ahmet, kendisini eleştiren Fatih Altaylı’ya, “Senin de tipinde çok can çekilecek bir tipin mi var da benden zor kurtardın diyorsun” sözleriyle cevap verdi.

Cübbeli Ahmet’in gündem olan sözlerinin ardından Altaylı, “Her şeyden önce Ahmet Bey’in beni hayal kırıklığına uğrattığını ifade edeyim. Ben onun zekasının, benim yaptığım espriyi anlayacak, sözümün kendisine değil, ifade ettiği düşüncenin saçmalığına yönelik olduğunu kavrayacak düzeyde olduğunu zannediyordum. Değilmiş. Yanıtı ise beni hem sevindirdi. Korkmama gerek yokmuş. Zaten benim tipimi beğenmiyormuş. Ama demek ki, tipim iyi olsa düşünecekmiş. Kendisinin bana cinsel istek duymamasının nedeni cinsiyetim değil, yakışıklı ya da çekici olmamammış. Demek ki, Kıvanç Tatlıtuğ falan gibi biri olsam korkmam gerekirmiş.” dedi.

“CİNSEL İÇERİKLİ GİZLİ ÇEKİLMİŞ VİDEOLARINI YAYANLARA KIRILMAYIP BANA KIRILIYORSA KENDİSİ BİLİR”

Altaylı, “Cübbeli Ahmet ile aranızdaki kırgınlığı gidermeyi düşünüyor musunuz?” soruna “Kendisini hapse atanlara, cinsel içerikli gizli çekilmiş videolarını yayanlara, kendisini fuhuş yaptırmak için yurt dışından kadın getirme suçu ile yargılayanlara ve onlara yol verenlere kırılmayıp hatta üstüne üstük desteklerken benim şaka yollu takılmama kırılıyorsa kendi bilir. Benim diyecek bir şeyim olmaz” yanıtını verdi.

CÜBBELİ AHMET NE DEMİŞTİ?

Odat’ye açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet, kendisini eleştiren Fatih Altaylı’ya, “Çok ayıp şeyler. Biz Fatih Bey ile mushafa etmedik sadece tokalaştık. ‘Ben paçayı iyi kurtarmışım diyor’ bu hoş değil. Aradım kendisini bu konu hakkında konuşmak için fakat açmadı. Kendisine biraz çıkışacaktım. Bu çok müstehcen bir ifade. Ben o zaman ona karşı kötü niyetli olacağım, kendisi de benden kurtulmuş olacak. Ben kendim için kullanmadım bu ifadeleri. Böyle bir şeyle karşılaşanlar için uyarıda bulundum. Uyarmak da zorundayım. Benim herkesin ocağında, evinde etkim var. Ben Fatih Altaylı değilim ki. Ben konuşmalarının etkisi, karşılığı olan bir adamım. Ben hikaye anlatmıyorum. Eğer telefonu açsaydı “Senin de tipinde çok can çekilecek bir tipin mi var da benden zor kurtardın diyorsun” diyecektim. O öyle bir sözü hak etti. Beni cinsi sapık ilan etmiş oluyor. Bu mahkemelik olacak türden bir söz ama hasbel kader bir hukukumuz olmuştu. Her küp içindekini sızdırır. Kötü söz sahibine aittir. ‘Milleti nasıl bilirsin kendim gibi’ demişler ” ifadeleriyle cevap vermişti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir