Burak Özçivit Rusya’da izdiham yarattı!

Posted by

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ‘Çalıkuşu’ (2013-2014) dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de görkemli bir düğün yapıp, ilişkilerini evlilikle taçlandıran oyuncu çift, 2019’da oğulları Karan’ın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Şimdilerde ikinci bebek heyecanı yaşayan çiftten yakışıklı oyuncu, 23 Haziran’da müjdeli haberi alan basın mensuplarının “Neler hissediyorsunuz?” sorusuna şu yanıt vermişti:

Biz de yeni öğrendik, inanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım, farkında olmadan kapalı yola girdim.

“KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM”

Mutluluğu yüzlerine yansıyan ikiliden Burak Özçivit, “Daha haberi yeni aldık. ‘Kız mı olsun, erkek mi olsun?’ modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullanmıştı.

BURAK’IN SAÇLARI ŞAŞIRTTI

Sosyal medya paylaşımlarıyla adlarından söz ettiren ünlü çiftten Burak Özçivit, önceki haftalarda ise eşi Fahriye Evcen ile doğal bir pozunu paylaşmıştı. Ancak fotoğraftaki tarzı, gören herkesi şoke etmişti.

Kabarık saçları dikkat çeken Burak Özçivit’e yorum yağmış, hayranları ünlü isme; “Saçlar alev almış”, “Ne oldu saçlarına?”, “Fahriye ne yaptın eşine?”, ““Saçlarına ne oldu, elektrik mi çarptı?” gibi yorumlarla takılmıştı.

HAYRANLARINI KIRMADI

‘Kuruluş Osman’ dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, tüm bunların ardından davet üzerine Rusya’daki bir restoranda kadın hayranlarıyla buluştu. Yakışıklı oyuncu, izdihama neden olan etkinlikte zor anlar yaşadı.

Hayranlarından yoğun ilgi gören Özçivit; hiçbirini kırmayarak, herkesle tek tek fotoğraf çektirdi. Oyuncunun bir hayranının ise organizasyona Hürrem Sultan’ın kıyafetleriyle katılması dikkat çekti.

“KARAN VAR, SONRA KONUŞURUZ”

Öte yandan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Bodrum Türkbükü’nde çocuklarıyla yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı. Muhabirlerin sorularını, “Karan var sonra konuşuruz” diyerek geçiştiren ikili, kendilerini bekleyen araca binerek evlerinin yolunu tutmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.