Adres Bilgilerini Seçiniz
Evinizin Büyüklüğü Nedir ?
Temizlik Malzemelerini Yanımızda Getirelim mi ?
20 TL
Ek Hizmetler
5 TL
20 TL
5 TL
10 TL
Evcil Hayvanınız Varmı ?
Toplam TutarTL

Hizmet başvurusu yapıldıktan  sonra hizmet saatinden  24 saat öncesinde hizmet iptali yapılırsa paranız iade edilir. Temizlik personellerimiz size göre kendisini ayarladığı için 24 saatten daha kısa sürede yapılan iptaller geçersiz sayılacaktır.

Bu durumda sana daha iyi hizmet verebilmek adına incievim.com/hizmetlerimiz sayfasından sana en uygun hizmet paketini seçebilirsin.

İncievim sistemine kayıtlı olan bütün temizlik personellerimizin adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilmekte ve düzenli eğitim almaktadırlar.

Tehlike oluşturmayan durumlarda camların temizliği içten ve dıştan gerçekleştiriyoruz fakat temizlik personellerimizin güvenliği bizim için her şeyden değerli. Onları riske sokacak hiçbir durumda camların dışarıdan temizlenmesine izin vermiyoruz.

Merak Ettikleriniz

İzmir Ev Temizliği

Çalışan kadınların her zaman zorlandıkları ve gerçek anlamda kaliteli hizmet almak istedikleri temizlik sektöründe varlığını sürdüren İnci Evim Temizlik Şirketi, İzmir içerisinde her zaman isteklerinize cevap verecek geniş bir kadroya sahiptir. İzmir Ev Temizliği konusunda profesyonel destek alacağınız, ev temizliği, ofis temizliği, boya sonrası temizlik, boş ev temizliği ve koltuk yıkama konusunda temel hizmetler almanıza en iyi fırsatlar sunulmaktadır. En uygun fiyata ulaşabileceğiniz eşsiz bir yapıyla beraber, profesyonel ekiplerin sizlere sunacağı en iyi hizmetlerle birlikte, yaşayacağınız eşsiz deneyimler sayesinde sizlerde temizlik hizmetlerini riske atmaktan kurtulabilirsiniz. Özellikle ev temizliğinde hijyen kurallarının sorunsuz olarak kullanılacağı olağanüstü bir yapıyla birlikte, mükemmel erişmenin rahatlığını elde edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve son teknoloji ürünlerin kullanımı sonucunda hem malzeme konusunda en iyi seçimlere, hem de ekipler konusunda en doğru olanaklara erişebilirsiniz.

Eşsiz referanslarıyla karşınıza çıkan İnci Evim Temizlik Şirketi, ihtiyaç duyulan temizlik olanaklarının tamamını en uygun fiyata elde etmenizi sağlamaktadır. Ofis temizliğiyle birlikte, ofisinizin her noktasının sorunsuz ve düzenli bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çalışma konusunda da gerçek anlamda performans yükseltecek olan ferah ve temiz bir ortamda çalışmak için başvurabileceğiniz İzmir Ev Temizliği Şirketi sayesinde, ihtiyaçlarınızı problemsiz olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Birbirinden farklı zamanlarda aradığınız kaliteye en doğru zamanda erişmek, profesyonel olanaklara en uygun fiyatlarla ulaşmak için sizlerde iletişime geçebilirsiniz.

izmir Ev Temizliği Şirketi

Her zaman en iyi müşteri deneyimini elde etmeniz için olağanüstü kalitede ve yaşadığınız her türlü problemin üzerinde bir profesyonel fırsata erişebileceğiniz Ev Temizliği İzmir olanakları sayesinde, özellikle Bayraklı ilçesinde oturan müşterilerin hızlı çözümlere ulaşması sağlanmaktadır. Birbirinden farklı zamanlarda hangi konuda destek almak isterseniz onunla alakalı olarak mükemmel olanaklara erişebileceğiniz eşsiz yapısıyla birlikte, İnci Evim fırsatlarını değerlendirmeniz sağlanacak en iyi unsurlar arasındadır. Alanının en iyisi olan ve hijyen konusunda sürekli eğitimlere tabii tutulan personelleriyle birlikte, istediğiniz başarılı çözümlere sizlerde erişebilirsiniz. En önemli zamanlarınızda en iyi fırsatlara erişmenin mantığını elde edebileceğiniz gibi; fırsat sunulduğu zamanlarda ev, ofis veya işyeri temizliği konusunda da sürekli hizmetler alabilirsiniz.

Üstelik alacağınız her hizmet, en uygun fiyat avantajı ve farklı kampanyalarla sağlamlaştırılacaktır. İzmir Ev Temizliği konusunda destek almanıza olanak sunulan mükemmel yapıyla birlikte, ofis ve ev temizliğini birlikte alabilir, ev temizliği ile koltuk temizle işlemlerini de birlikte sağlatabilir, daha uygun fiyatlara birçok hizmete eş zamanlı ulaşabilirsiniz. Bu gibi unsurları içerisinde bulundurduğu gibi; en uygun fiyat konusunda da İzmir’in en iyileri arasında gösterilen firma imkanları sizlere değerlendirmek için iletişime geçebilirsiniz. Problemlerin her zaman aşıldığı, isteklerinizin karşılanacağı ve temizlik unsurlarının sorunsuz olarak sizlere sunulacağı bir yapı sayesinde, aradığınız kaliteye mükemmel fırsatlarla erişmeniz de imkanlar dahilinde sağlanacaktır. Profesyonel destek, kaliteli olanaklar, her zaman uyum içinde çalışan personeller ve güvenilir imkanlar için geç kalmadan tercihlerinizi yapabilir, sizlerde istediğiniz başarılı çözümlere en doğru zamanda ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınız dahilinde en iyi hizmetler sizleri beklemektedir. Hemen iletişime geçerek, İnci Evim İzmir Temizlik Şirketinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

HEMEN ARA
WhatsApp chat