Gönül Dağı’nın yeni bölümünde herkesi şoke eden Taner olayı! Gönül Dağı 88. bölüm fragmanı


Her hafta dizinin yeni bölümünü takip eden ve bu hafta ne zaman yayınlanacağını öğrenmek isteyenler Gönül Dağı 88. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, hangi tarihte? şeklindeki sorularla araştırmaya devam ediyor.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gönül Dağı, cumartesi akşamlarına damgasını vuruyor. Bazen hüzünlü bazen keyifli hikayesiyle seyircilerin gönlüne taht kuran dizi, 3. sezonunda da ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 

Dizinin son bölümünde; kuzenler, kurdukları hayallerine yaklaşmak üzeredir. Bilişim vadisi için çalışan kuzenler, hiç beklemedikleri bir olayla karşılaşırlar. İnşaatın durmasıyla karşı karşıya kalan Tamer, yeni planlar yapmak zorunda kalır. Selma ise Divane’ye kızını bulması için yardım eder. Yasemin, Taner’le nikahlarının bir anda iptal olmasına çok sinirlenir hem onla hem de ailesiyle uğraşmaya başlar. Dizinin yeni bölümünde; Güneş Toplayan Adam ile Abdullah arasında acı bir konuşma yaşanır ve bu dünyada vaktinin dolduğunu söyler.

Ramazan ise Asuman’e evde sürpriz bir yemek hazırlar. Ancak Asuman, onun bir işler karıştırdığını düşünür. İnsanlar, Tamer’in nikahının iptal olmasının ardından dedikodu yapmaya başlar. Tamer’in Selma öğretmen ile ilişkisi olduğunu söylerler.

GÖNÜL DAĞI 88. BÖLÜM FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir