EV TEMİZLİĞİ

Yoğun ve tempolu iş hayatında çoğu zaman ev temizliğine vakit ayırmak pek mümkün olmuyor. Böyle bir durumda işi profesyonel ellere bırakmak en doğru seçim olacaktır. Değerli vaktinizi ev temizliğine harcamayın.  Böylelikle kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırmış olursunuz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan biri ortamın düzeni ve temiz olmasıdır. Ofislerde sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayabilmek için genel temizliğin düzenli olarak yapılması gerekir. Temiz ve düzenli ortam çalışma motivasyonu sağlar.

Çöpler toplanır.
Kapılar, tablolar , avizeler ve lambalar silinir
Genel düzenleme yapılır
Yüzey temizleyiciler ile zemin temizlenir
Camlar titiz bir şekilde temizlenir
Mobilyaların tozu alınır ve temizlenir
Mutfak bölümü temizlenir varsa bulaşıklar yıkanır
Lavabolar ve tuvaletler dezenfekte işlemi yapılarak temizlenir
Çöp kutuları boşaltılır yerine temiz çöp poşetleri konulur

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Boş ev kiracı çıktıktan sonra yerleşilen evdir. Temizliği daha çok efor ister. Lekeler daha kalıcıdır ve her işlemi birkaç kez tekrarlamak gerekir. Genel ev temizliğine ilave olarak ayrıntılı ev temizliği yapılır. Tüm ekipman ve malzemeler firmamız tarafından tedarik edilir.

Boş ev temizlik fiyat teklifi almak için formu doldurabilir veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

KOLTUK YIKAMA

Günlük ev ve işyeri hayatında sıkça kullanılan koltuklarda belli bir süreden sonra yoğun kir ve toz birikir. Sağlığı tehdit edebilecek noktaya varan mikroorganizma ve kiri barındırır. Bu yüzden koltuk takımlarının düzenli bir şekilde hijyenik olarak temizlenmesi gerekir.

Firmamız koltuk yıkama sektöründe profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Tüm araç-gereç ve ekipmanlarımız ile koltuk takımlarınızı evinizde veya ofisinizde her yüzeye en uygun temizlik ürünleri ile yıkama ve kurulama işlemi yapmaktayız. Özellikle koltuk yüzeylerinin zarar görmemesi ve renginin bozulmaması için özel ilaçlar ile temizlik yapılır. Tüm temizlik ürünlerimiz ERA-111’den temin edilmektedir. ERA-111 güvencesi ile koltuk takımlarınız ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik olur.

Koltuk yıkama hizmeti almak için formu doldurabilir veya telefon ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BOYA BADANA ÖNCESİ VE SONRASI TEMİZLİĞİ

Uzun bir süre boyunca toza, rutubete, neme maruz kalan evinize tadilat yapılması gerekir. Bu sırada boya işlerini de halletmek işinizi daha da kolaylaştırıcaktır. Biz ilk olarak boya ve badana yapılmadan önce halılarınızı rulo yapıp kaldırıyoruz. Koltuklarınızı zarar görmemesi için naylon ile kaplıyoruz.

Etrafta kırılabilecek eşyalarınızı düzgün bir yere kaldırıyoruz. Perdelerinizi çıkarıyoruz. Duvarınızda asılı olan çerçeveleri vs. kaldırıyoruz.

Boya sonrasında fırçalar ve ruloların bakımlarını yapıyoruz. Yerlere bulaşmış boya varsa eğer zemine uygun malzemelerle temizliğini yapıyoruz.

HEMEN ARA
WhatsApp chat