29 Ekim Düşmanlarından Halktv.com.tr’ye Siber Saldırı… Halktv.com.tr’yi Sindiremeyeceksiniz

Cumhuriyet kutlamaları bu yıl tam bir kırılmaya sahne oldu. Milyonlarca insan coşku içinde sokaklarda ellerinde bayraklar ve marşlarla kutlamalara katılıyor. Bazı gruplar ise evlerine kapandı Cumhuriyet’in 100. Yılını yok sayıyor.

HALKTV.COM.TR’NİN DURUŞU RAHATSIZ ETTİ

Haftabaşından itibaren ‘Bayrak As Türkiyem’ diyerek İsmail Küçükkaya ile “Yeni Bir Sabah” programıyla ortak kampanya düzenleyen, Cumhuriyet coşkusunun tüm Türkiye ve yurt dışında Türklerin yaşadığı her yerde hissedilmesine aracılık eden halktv.com.tr bu tutumu ile kimilerini rahatsız etti.

EŞ ZAMANLI BÜYÜK BİR SALDIRI DALGASI

Organize ettikleri korsan gruplar bugün saat 13:00 sıralarında halkta.com.tr server’larına büyük bir siber saldırı düzenledi. Ancak IT ekiplerimizin çabası sonucu yaklaşık yarım saat içinde saldırı püskürtüldü ve halktv.com.tr yayınına tekrar devam etti.

ÇARPITMA ÇABALARI BOŞA ÇIKARILDI

Halktv.com.tr Atatürk Cumhuriyeti’ne ve ilkelerine olan bağlılığı ile Türk insanının gerçek ve tarafısız haberle buluşma noktası olmaya devam edecek. Halktv.com.tr tüm manipülasyon ve çarpıtma çabalarını boşa çıkartarak Türk insanının gerçekleri öğrenmesine olanak sağlamaya bundan sonra da devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx