Cedric Beastie Jones uykusunda vefat etti

Profesyonel boksörlük kariyerinin yanı sıra oyunculuk da yapan ünlü oyuncu Cedric ‘Beastie’ Jones’tan acı haber geldi. Jones’un 46 yaşında yaşamını yitirdiği öğrenildi.

“O BİR HEDİYEYDİ”

Acı haber Cedric ‘Beastie’ Jones’un sahibi olduğu boks salonunun sosyal medya hesabından duyuruldu. Yapılan açıklamada, “Cedric ‘Beastie’ Jones’un vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Cedric, sevgi dolu bir baba, sadık bir eş, şefkatli bir evlat, kardeş, toplum lideri ve başkalarına ilham veren inanılmaz bir arkadaştı. Herkesin kendisinin en iyi versiyonu olmasını içtenlikle istiyordu. O bir hediyeydi. Cedric, hayatını spor salonunda ve dışında insanlara yardım etmeye adamıştı. Topluluğumuzu inşa ettiğin için teşekkürler Cedric. Seni her zaman özleyeceğiz” ifadelerine yer verildi.

“İNSANLARA İLHAM VEREN BİR KİŞİYDİ”

Jones, mesajda “insanlara ilham veren ve insanların daha önce imkânsız olduğunu düşündükleri şeyleri başarmalarına yardımcı olan” bir kişi olarak anıldı.

‘Daily Mail’de yer alan habere göre; ailesinin, Cedric ‘Beastie’ Jones’un ölümüyle “şoke olduğu” belirtildi. Aynı zamanda yakınlarının, Jones’un sevdiklerine saygıdan dolayı daha fazla ayrıntıyı gizli tutmak istedikleri kaydedildi.

“UYKUSUNDA ÖLDÜ”

Ancak Cedric ‘Beastie’ Jones’un menajeri Todd Frank ise ‘The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada oyuncunun uykusunda yaşamını yitirdiğini dile getirdi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx