Dora Magazin ve Erdoder İzmir’den coşkulu 100. Yıl kutlaması

DORA Magazin, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl Coşkusunu ERDODER İzmir Şubesi ile Paylaştı,  Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl Kutlamaları Dora Magazin’in Ev Sahipliğindeki Unutulmaz Brunch Etkinliğiyle Taçlandı…

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı büyük bir coşkuyla kutlandı ve bu özel gün, Dora Magazin’in ev sahipliğinde gerçekleşen unutulmaz bir brunch etkinliği ile taçlandı. Etkinlikte toplanan gelir, ERDODER İzmir Şubesi’ne bağışlandı. Cemiyet hayatı, iş dünyası ve İzmirli influencer’lar, coşkuyla kutladılar ve bu anlamlı etkinlikle bir araya geldiler. Küçük Kulüp Alyans Restoran, keyifli geçen brunch etkinliğinden tam not alırken, günün sesi olarak sahneye çıkan ses sanatçısı Duygu Yaparsoy etkinliğe renk kattı. Katılımcılar, duygu dolu anlar yaşadılar ve İzmir Marşı’nı coşkuyla söylerken bayraklarıyla bu özel anı paylaştılar.

Değerli konuşmacılar uzmanlık alanları hakkında etkileyici konuşmalar yaptılar.

 Novar Poliklinikleri Yönetim Kurulu Başkanı Damla Demir Yılmaz, kadınlara sağladıkları istihdam ve doğallığa dönüşen güzellik trendleri hakkında bilgi vererek, Novar Poliklinikleri ile ilgili önemli bilgileri katılımcılarla paylaştı.

Mimar ve Artavcı Mimarlık Kurucusu Mahmut Avcı, kendi alanı olan mimarlık ve Yeşil Sertifika konularında dinleyicilerle tecrübelerini ve görüşlerini paylaştı. Ege bölgesinin deprem riski ve mimarlık hakkında bilgi vererek, yeşil sertifikanın önemini vurguladı.

Astrolog Tuğçe Ünal, Astroloji ile Türkiye’nin önünde bekleyen günler hakkında bilgi verirken, Boğa burcundaki ay tutulmasının burçlar üzerindeki etkisini katılımcılarla paylaştı. İlişkiler ve burç yorumları gibi popüler konular, keyifli bir atmosfer oluşturdu.

Cumhuriyet etkinliği, ERDODER İzmir Başkanı Işılay Dede’nin Dora Magazin İmtiyaz Sahibi Ceren Ağca’ya plaket vermesiyle sona erdi. Bu özel günün anlamını ve birlikteliği yansıtan etkinlik, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlama adına büyük bir katkı sağladı. ERDODER İzmir Şubesi’ne yapılan bağış, toplum için faydalı çalışmalara destek olacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx