Fatih Terim Bu İşin Neresinde? Emre ve Arda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gitmiş!

Gazeteci Fatih Altaylı, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

FATİH TERİM BU İŞİN NERESİNDE?

“Fatih Terim madem bu işin içinde yok o toplantıda ne işi var? neden en başından çıkıp konuşmadı? Madem alacaklısı değilsin başka tarafında mı varsın? akıllara bu sorular geliyor. Bu fonun içinde adın geçiyor alacaklı değilsen fonun neresindesin?

CİN OLMADAN ADAM ÇARPMAYA ÇALIŞMIŞLAR AMA CİN ONLARI ÇARPMIŞ

MASAK diyor ki ‘bu paraların izini bulamadık.’ Bu paralar kime verilmiş? Kime, ne zaman ve niçin verilmiş? Seçil Erzan ifadesinde bunların hiçbiri yok. İş adamları kim? O iş adamlarına bu paralar nereden gelmiş? Hangi hesaplardan gelmiş ve nasıl aktarılmış? Bu araştırma artık adli bir araştırmadır. Kolluk kuvvetleri ve savcılık devreye girmeli ve çok detaylı incelenmelidir. Bu Türkiye’deki ilk banka müdürü dolandırıcılığı değil. Bu biraz daha ünlü insanlarla bu dolandırıcılığı yaptığı için gündem oldu. Alacağı ceza da atla deve değil. Medyanın bir bölümü de çahilce ele alıyor konuyu. Bu çocuklar futbolcu. O paraları biriktirmişler cin olmadan adam çarpmaya çalışmışlar ama cin onları çarpmış

‘EMRE VE ARDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A GİTMİŞ!’

Emre ve Arda Cumhurbaşkanının yanına gidip bu durumu anlatıyorlar. Cumhurbaşkanı da bankayı arıyor ve bu çocukların mağduriyetinin giderilmesini söylüyor. Ama banka ellerinde bir belge olması halinde hemen ödeyeceklerini, ama belgeleri yoksa kayıtlarımızda görünmeyen bir parayı veremeyeceğini iletiyor.

‘KİMSE UMUTLANMASIN!’

Burada bir kara para aramanın alemi yok. Bu çocuklar futbol hayatları boyunca milyon milyon dolar kazandıkları paraları kaptırmışlar. Burada en büyük iki muamma: Bir, Seçil Erzan bu paraları nereye koydu ve kimlerle paylaştı? İki, Fatih Terim bu işin neresinde? Bu dava 10 sene sürer Seçil Erzan’da dava sonuçlanmadan içeriden çıkmış olur. Kimse büyük ceza alacak diye umutlanmasın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx