İbrahim Tatlıses, Çiğ Köfteci Açıp Kendisine Rakip Olan Oğluna Çok Sert Sözler Söyledi!

Oğlu Ahmet Tatlıses’le uzun bir süredir kavgalı olan İbrahim Tatlıses, kendisine rakip olup çiğ köfteci açan oğluna fena çıkıştı. Detaylar?

‘İmparator’ lakaplı İbrahim Tatlıses, ailesiyle yaşadığı gerginliklerle sık sık gündeme gelen isimlerden.

Muhtemelen, ilk eşi Adalet Sara’dan olan oğlu Ahmet Tatlıses ile arasındaki yıllardır devam eden gerginliği, kavga ve küslüğü biliyorsunuzdur.

Mahkemelere taşınan küslük uzunca bir süre magazinin gündemine oturmuştu. Ahmet Tatlıses, babasının akli dengesinden şüphe ettiğini söyleyerek İbrahim Tatlıses’e vasi atanması için dava açmıştı.

Davadan çıkan sonuç doğrultusunda İbrahim Tatlıses’in taşınmaz varlıklarına şerh konulmasına karar verilmişti.

İkilinin arasındaki gerginlik hiç bitmedi, hatta gün geçtikçe arttı. Ahmet Tatlıses’in babasının markası Tatlıses Çiğ Köfte’ye rakip olup “By Ahmet Tatlıses” isimli bir çiğ köfte fabrikası açması ise ‘İmparator’ için bardağı taşıran hamle oldu.

Bir de üstüne Ahmet Tatlıses, Tatlıses Çiğ Köfte’nin en gözde şubelerinden biri olan Bodrum’daki şubesini By Ahmet Tatlıses Çiğ Köfte olarak değiştirince olaylar kızıştı.

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Bodrum şubesiyle tüm ilişiğinin kesildiğini duyurduğu bir paylaşımda bulunmuştu.

Tatlıses’in geçtiğimiz gün oğluna gönderme olarak paylaştığı sert cümleler içeren paylaşımı öfkesinin çok taze olduğunu kanıtladı.

Zamanında kaza geçirdiğinde yanına koşan oğluna ‘Şovunu yaptı gitti artist!’ diyen İbrahim Tatlıses, bu sefer de ‘Önümüz kış, kış kışlığını, p*şt p*ştluğunu yapacak!’ dedi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx