İmamoğlu kurultaydayken eşi neredeydi? O bir akademisyen

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Arena Spor Salonu’nda düzenlenen CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nda divan başkanlığı görevini üstlendi. Ankara’da tansiyon düşmezken, Ekrem İmamoğlu’nun akademisyen eşi Dr. Dilek İmamoğlu İstanbul’da TÜYAP kitap fuarında okurlarıyla buluştu.

Odatv kongre salonundan bildiriyor: Kılıçdaroğlu için Adana’dan ekipler getirildiSiyaset

Akademisyen ve sivil toplum gönüllüsü olan Dr. Dilek İmamoğlu, kadınların iş hayatında karşılaştığı eşitsizlikleri kaleme aldığı ‘Cam Işığı Kesemez’ kitabının imza töreni için TÜYAP kitap fuarındaydı. Kitabının heyecanını yaşayan Dilek İmamoğlu, okurları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Dilek İmamoğlu kitabında kadınların önüne çıkarılan yapay engeller için kullanılan ‘Cam Tavan’ kavramının kapsamlı bir yaklaşımla ele alıyor. Kitapta, kadınların soyut ayrımcılığı aşarak parladığı ve hayallerine güvenle yaklaştığı bir geleceğin izi sürülüyor.

‘Cam Işığı Kesemez’ kitabının telif gelirleri, Dilek İmamoğlu’nun öncülük ettiği ‘Büyüt Hayallerini’ projesinde yer alan 3 bin üniversiteli kız öğrencinin burs fonuna aktarılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx