Rüzgar Sebebiyle Sahneye Çıkmayarak Dinleyiciden Tepki Alan Melike Şahin’den İlk Açıklama Geldi

Melike Şahin, İBB kapsamında öğretmenler için düzenlenen konser etkinliğine ‘fazla rüzgar’ nedeniyle son dakika çıkmamış, binlerce dinleyici yok yere o kadar gelmiş olmuştu. Şahin, etkili lodos nedeniyle hem ekibinin hem de İBB’nin sahneye çıkmayı güvenli bulmadığını söylese de, İBB yaptığı açıklamada bu iddiayı yalanlayarak ‘bir türlü Şahin ve ekibini ikna edemediklerini’ belirtmişti. Söz konusu olaya ve gelen tepkilere Melike Şahin’den ilk açıklama geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında öğretmenlere özel düzenlediği konserde şarkıcı Melike Şahin sahne alacaktı.

Ancak Melike Şahin, etkili olan lodos nedeniyle son dakikada ‘sahneye çıkamayacağının’ haberini bu şekilde verdi.

Öte yandan İBB Kültür Sanat hesabı, bir nevi Şahin’in söylediklerini yalanlayarak ne şarkıcıyı ne de ekibi sahne almaya ikna edebildiklerini açıkladı.

Bu akşam gerçekleştirilen 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde, Melike Şahin’in yılın en iyi kadın şarkıcı ödülünü kazanması bu olayı yeniden hatırlattı.

Şahin, ödül sonrası iptal ettiği konsere ilişkin ilk açıklamada bulundu: “Kimseyi ikna etmekle ilgili benim şu anda söyleyecek bir şeyim yok” ifadelerini kullandı.

“Sadece oraya gelen insanlara çok ayıp oldu. Hiç benle alakası olmayan bir sebepten mağdur oldular” diyerek üstü kapalı bir şekilde bir kez daha kendisine yöneltilen iddia ve tepkileri reddetti.

“Sadece benimle hiç ilgisi yok, o süreç çok yanlış yönetildi” diyen Şahin, telafinin olacağını ve bunların ‘geçici kırgınlıklar’ olduğunu söyledi.

O açıklama:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx