SON DAKİKA | Sergen Yalçın Antalyaspor’a imza attı! ‘Beşiktaş’tan teklif gelirse…’

Antalyaspor’la anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın, tarifeli uçakla kente geldi. Yalçın’ı, Antalya Havalimanı’nda Kulüp Başkanı Sinan Boztepe, Başkan Vekili Alkan Evren ile bir grup taraftar karşıladı. Yalçın’a çiçek veren bir taraftar, “Hayırlı olsun. Sizinle Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz” dedi. Yalçın da, “İnşallah. Teşekkür ederim” yanıtını verdi.

İMZAYI ATTI

Akdeniz ekibinde Sergen Yalçın dönemi resmen başladı. İmza töreninde konuşan deneyimli teknik adam, “Ekip olarak buraya gelmekten çok mutluyuz. Uzun zamandan beri, ekip olarak 1.5-2 senedir çalışmıyoruz. Kısmet Antalya’ymış. Başkan aradığında çok heyecanlandık. Kadro, ekip ve hedefler olarak birbirini tamamlayan bir ikili gibi gördük kendimizi. Çok heyecanlı bir şekilde, inanarak, başarılı olacağımıza güvenerek çok doğru bir tercih yaptık. İnşallah çok iyi yerlere geliriz. Transfer için henüz erken. Daha takımla idmana dahi çıkmadık. Buksa çok iyi oynuyor. Çok daha iyi yerlere gelebilir” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ MADDESİNİ YALANLADI

Sergen Yalçın “Kontratında Beşiktaş’tan teklif gelirse serbest kalır maddesi var mı?” şeklindeki soruya “Böyle bir madde yok. Antalyaspor’a severek, inanarak geldik. Mayıs ayına kadar kontrat yaptık ama sonrası açık” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx